IMG 0411

Taśmy, płotki, specjalne oznakowanie, ludzie na trasie, ale i jej opisy na stronie i naszym profilu na facebooku przed startem. Trasę Letniego Biegu Piastów dokładnie oznakujemy i zabezpieczymy, ale i przybliżymy ją Wam wcześniej. Dlatego teraz kilka słów o obejściu kopalni Stanisław.

Uczestnicy ultramaratonu dobiegną na kopalnię od Rozdroża pod Cichą Równią. Na końcu podbiegu będzie punkt z piciem i owocami. Dalej pobiegną drogą równoległą do kopalni (a nie przez obszerny płaskowyż na terenie kopalni), po jej prawej stronie - tak samo biegnie tutaj Wielka Pętla Izerska. Po około dwustu metrach jednak trasa ultramaratonu LBP odbija w lewo, zgodnie z przebiegiem szlaków turystycznych widocznych na zdjęciach. Oczywiście, w trakcie ultramaratonu, będzie tam stał nasz człowiek, a odbicie w lewo zostanie specjalnie zabezpieczone i oznakowane.
Po skręcie w lewo czekać Was będzie kilkadziesiąt (no, może około stu) metrów podejścia na ścieżkę grzbietową, którą pobiegniecie w prawo w stronę Wysokiego Kamienia.

IMG 0414

SPONSOR GENERALNY I GŁÓWNY

bank polski kghm sponsor

 

 SPONSORZY

enervit brubeck

 SPONSORZY WSPIERAJĄCY

skike norweskadolina

skike holmenkol

 

 

PARTNERZY

umwd projekt ue strazgraniczna strazpozarna lasypanstwowe policja szklarskaporeba jeleniagora  terma julia datasport nordic walking   higeen cube skiteam szkolapng   

 

PATRONAT MEDIALNY

prjedynka  tvppolonia skipolstrimeo strimeo

POLECAMY

 tn biegowki  na biegowkach  druzyna szpiku rolski