uyi

Jakuszycki Półmaraton - Letni Bieg Piastów, będzie trzecimi, ostatnimi zawodami, których wyniki zaliczane są do klasyfikacji II Pucharu Szklarskiej Poręby w Półmaratonach Górskich. Dotychczas rozegrane to Półmaraton Karkonoski i Wielka Pętla Izerska.

 

Oto klasyfikacja open po PK i WPI (wyniki PK, WPI oraz ich suma):

1 HOLLY PIOTR 83 WAŁBRZYCH POL 01:44:54 01:19:35 03:04:29
2 PIECZUROWSKI SŁAWOMIR 60 WROCŁAW POL
02:02:43 01:22:36 03:25:19
3 PISKOROWSKA DANUTA 80 WROCŁAW POL
01:59:19 01:29:22 03:28:41
4 SZCZUREK JÓZEF 87 RĘBISZÓW POL 02:03:07 01:29:30 03:32:38
5 SKUDLARSKI JAKUB 91 WROCŁAW POL 02:05:13 01:29:03 03:34:17
6 PITALA WALDEMAR 72 LIPINKI ŁUŻYCKIE POL 02:05:17 01:31:27 03:36:45
7 MORAWSKI FILIP 74 PUSZCZYKOWO POL 02:07:09 01:33:30 03:40:39
8 CIEPLIŃSKI TOMASZ 79 JELENIA GÓRA POL 02:07:05 01:35:35 03:42:41
9 ADAMIN ARTUR 68 WAŁBRZYCH POL
02:13:34 01:36:43 03:50:18
10 OBSTÓJ KAROLINA 90 KIEŁCZÓW POL
02:16:35 01:39:52 03:56:28
11 KOZŁOWSKI ADRIAN 90 WROCŁAW POL
02:23:56 01:38:23 04:02:19
12 CIURASZKIEWICZ ANDRZEJ 77 WROCŁAW POL 02:22:11 01:41:25 04:03:37
13 HAJDACKA KAROLINA 89 SOBIN POL
02:20:12 01:45:29 04:05:42
14 WIŚNIEWSKI PAWEŁ 83 JELENIA GÓRA POL
02:20:11 01:45:57 04:06:09
15 KWIATKOWSKI ŁUKASZ 78 LUBIN POL 02:27:33 01:38:53 04:06:27
16 SZEWCZYK DARIUSZ 74 LUBIN POL
02:29:10 01:41:40 04:10:51
17 KOPACKI GRZEGORZ 85 WAŁBRZYCH POL 02:27:03 01:45:05 04:12:08
18 KOWALCZUK ALICJA 81 BOLESŁAWIEC POL 02:25:30 01:46:50 04:12:21
19 LIPNICKA MARTA 86 JELENIA GÓRA POL
02:24:42 01:47:45 04:12:27
20 GAŁEK ANNA 82 LUBAWKA POL
02:23:20 01:49:10 04:12:31
21 KOZŁOWICZ EDWARD 51 WAŁBRZYCH POL 02:24:38 01:50:07 04:14:46
22 LIPIŃSKI MATEUSZ 83 WROCŁAW POL
02:25:02 01:49:44 04:14:47
23 KOŁODZIEJ ANDRZEJ 70 MIŁKOWICE POL 02:26:03 01:49:22 04:15:26
24 BIERNACKA EDYTA 79 GOSTYŃ POL
02:30:28 01:45:59 04:16:28
25 MASIEWICZ MAGDALENA 82 JELENIA GÓRA POL
02:32:38 01:43:54 04:16:32
26 FILIPOWICZ BARBARA 80 SOBIN POL
02:32:53 01:47:07 04:20:00
27 PITUCH PAWEŁ 85 KOWARY POL
02:31:15 01:53:09 04:24:24
28 WYGRALAK PIOTR 86 POZNAŃ POL
02:41:06 01:45:08 04:26:14
29 SKUDLARSKI KAMIL 61 WROCŁAW POL
02:36:35 01:52:59 04:29:34
30 HARASZKIEWICZ ROBERT 77 WAŁBRZYCH POL 02:38:09 01:51:41 04:29:50
31 GRABIŃSKI WALDEMAR 73 ROGOŹNO POL
02:40:21 01:50:06 04:30:28
32 MADEJ JAN 77 POLKOWICE POL
02:35:45 01:54:55 04:30:41

SPONSOR GENERALNY I GŁÓWNY

bank polski kghm sponsor

 

 SPONSORZY

enervit brubeck

 SPONSORZY WSPIERAJĄCY

skike norweskadolina

skike holmenkol

 

 

PARTNERZY

umwd projekt ue strazgraniczna strazpozarna lasypanstwowe policja szklarskaporeba jeleniagora divemed terma julia datasport nordic walking  hotel biathlon higeen cube skiteam helios1szkolapng regatta

 

PATRONAT MEDIALNY

prjedynka prwroclaw tvppolonia skipolstrimeo strimeo

POLECAMY

 tn biegowki  na biegowkach  druzyna szpiku rolski