BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Bieg dla Kobiet i Mężczyzn

dni

Godz.

Minut

Sekund

INOVIK BY DECATHLON– Partner Biegu Piastów

 INOVIK – Nowa marka na rynku nart biegowych i nartorolek!

Inovik to powstała w 2017 roku marka z sieci Decathlon, której zadaniem jest rozwój i tworzenie produktów, dzięki którym radość z uprawiania narciarstwa biegowego i jazdy na nartorolkach będzie jeszcze większa. Produkty Inovika tworzą pasjonaci, eksperci, czyli aktywni, bądź z bogatą przeszłością biegacze narciarscy.

 
To pozwala nam dopracowywać i zwracać uwagę w naszych produktach na każdy szczegół. Swoją premierę Inovik w sklepach Decathlon ma w tym sezonie, ale już zaufało nam wielu użytkowników tych dwóch dyscyplin sportowych, którzy zdecydowali się zakupić nasz sprzęt, odzież, czy akcesoria:)Fot 1. Materiał własny | Inovik powstał z myślą o naszych użytkownikach – dzięki wyodrębnieniu nowej marki jesteśmy w stanie tworzyć jeszcze lepsze produkty
 

Skąd nazwa?

Inovik powstał z połączenia dwóch słów: “innowacja”, jako jeden z ważniejszych dla nas czynników przy tworzeniu nowych produktów oraz “Inuvik” – to miasto w północno-zachodniej Kanadzie.

Fot 2. Materiał własny | Powodem dla powstania marki Inovik jest nasza pasja do wprowadzania innowacji!
 

Filozofia

Filozofią Inovik jest udostępnienie przyjemności z biegania na nartach każdemu, bez względu na jego poziom lub styl.

Centrum projektowania i designu znajduje się w sercu Alp Francuskich, w mitycznej dolinie Mont-Blanc, bardzo blisko terenów i obiektów narciarskich. To tutaj, w stałym kontakcie z narciarzami i nartorolkarzami, konstruktorzy, projektanci, szefowie produktów oraz inżynierowie zespołów Inovik opracowują i projektują kompletne wyposażenie techniczne dostosowane do potrzeb sportowców. Wszystko to ma jeden cel: zadowolenie użytkowników i sprawienie możliwie jak najwięcej radości z uprawiania tych sportów.

Czy to debiut narciarstwa biegowego w Decathlon?

,,Biegówki’’ są dostępne w Decathlon już dawno, natomiast wcześniej za ich rozwój odpowiadała marka Quechua, która tworzy produkty do uprawiania turystyki. Aby nasza oferta była jeszcze ciekawsza, a produkty lepsze jakościowo, zdecydowaliśmy się stworzyć Inovika, którego zespół zajmuje się wyłącznie narciarstwem biegowym w zimę oraz nartorolkami w pozostałych częściach roku.

Fot 3. Materiał własny | Pojawienie się marki Inovik w sklepach Decathlon nie jest debiutem narciarstwa biegowego w Decathlon
 

Oferta

Nasze produkty kierujemy do kobiet, mężczyzn i dzieci, które chcą zacząć przygodę z narciarstwem biegowym oraz ją kontynuować. Tworzymy sprzęt, akcesoria i odzież dla naszych użytkowników, aby mogli biegać zarówno stylem klasycznym, jak i łyżwowym. Uprawianie tego sportu niestety jest zależne od obecności śniegu, dlatego w Decathlon chcąc uniezależnić się od białego puchu, wprowadziliśmy do swojej oferty nartorolki.

Teraz cały rok, nawet kiedy nie ma śniegu, możesz cieszyć się z uprawiania narciarstwa biegowego i przemierzać asfaltowe drogi w betonowych dżunglach, bądź zielone krajobrazy poza miastem.

 

KLIKNIJ i poznaj nasze produkty do narciarstwa biegowego! 

Autor: Patrycja Szwed

– Moja pasja do biegów narciarskich zaczęła się 19 lat temu w szkole podstawowej.  Przez 12 lat startowałam jako zawodniczka UKS Rawa Siedlce, zdobywając medale Mistrzost Polski Serniorów i Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.


Fot 4. Patrycja Szwed | Patrycja w akcji!
 

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl