BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Rekon Weekend Bieg Piastów udany!

2018-05-14 10:19:00

photo

To był weekend! W dwóch rekonesansach tras Letniego Biegu Piastów i Rowerowego Biegu Piastów wzięło udział ponad 70 osób - 54 w biegowym i 18 w rowerowym. Co ciekawe, żaden biegacz nie wziął udziału w rekonesansie rowerowym i odwrotnie... Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę dopisywała pogoda, a atmosfera była kapitalna, pełna życzliwości. Nikt się na siłę nie ścigał - to było przyjemne bieganie i jazda w wydaniu turystyczno-towarzyskim.

26 maja o godz. 11 zapraszamy na rekonesans trasy Jakuszyckiego Półmaratonu, czyli na 21 km biegiem (oczywiście kto chce, może pobiec mniej lub sobie dołożyć). Z pewnością zrobimy też jeszcze rekon rowerowy - po wczorajszym otrzymaliśmy tyle pozytywnych sygnałów, że... Coś wymyślimy i damy znać.

Bardzo się cieszymy, że w rekonesansach brali udział sportowcy na każdym poziomie - od początkujących i grupy młodzieży z Karpacza, po wybitnych, jak znakomity biegacz narciarski Tomasz Kałużny, który poprowadził czołową grupę rowerową, czy zwycięzca Maratonu Ślężan sprzed lat Stanisław Jaworski, który uraczył nas ciekawymi opowieściami ze swoich startów.  W biegowym brała udział także znakomita przed laty szczypiornistka KPR Jelenia Góra i reprezentacji Polski Marta Mrugała. Dziękujemy wszystkim za udział i fajnie spędzony razem czas.

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl