BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Bieg dla Kobiet i Mężczyzn

dni

Godz.

Minut

Sekund

KGHM - Sponsor Główny 43. Biegu Piastów

KGHM - pokłady możliwości

KGHM – Sponsor GŁÓWNY 43. Biegu Piastów 2019

KGHM Polska Miedź S.A. należy do grona największych światowych producentów miedzi i srebra. Dysponuje prawie 60-letnim doświadczeniem w górnictwie i hutnictwie metali. Oprócz miedzi i srebra KGHM wydobywa także molibden, nikiel, złoto, pallad i platynę oraz wytwarza ren. Aktywa produkcyjne KGHM są usytuowane na trzech kontynentach – w Europie oraz Ameryce Północnej I Południowej. Podstawowe zakłady produkcyjne firmy zlokalizowane są w Polsce.

KGHM od lat jest symbolem najwyższej jakości, docenianej i rozpoznawanej na świecie.

Serce KGHM to złoże rud miedzi położone w południowo-zachodniej Polsce, które zajmuje obszar 467,6 kilometrów kwadratowych. Daje ono firmie gwarancję stabilności i ciągłości produkcji przez kolejne lata. Zostało odkryte w 1957 roku w okolicach Lubina i Sieroszowic. Zaliczane jest do największych złóż rud miedzi na świecie.

Firma KGHM powstała w 1961 roku. Od 12 września 1991 roku jest spółką akcyjną, a od lipca 1997 roku akcje spółki notowane są na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, gdzie spółka jest częścią WIG - 20.

Pracownicy KGHM stale poszerzają swoją wiedzę i pracują nad rozwojem nowych technologii. Wdrażane innowacje już dzisiaj wyróżniają KGHM, są motorem automatyzacji procesów produkcji i będą stanowiły o przewadze konkurencyjnej spółki w przyszłości.

KGHM sprawuje kontrolę bezpośrednio lub pośrednio nad kilkudziesięcioma podmiotami należącymi do Grupy Kapitałowej. Firma oraz jej spółki zatrudniają ok. 34 000 pracowników na trzech kontynentach. KGHM jest stabilnym i godnym zaufania pracodawcą, ceniącym zaangażowanie i szanującym odmienność kulturową swoich pracowników na całym świecie. Ich współdziałanie wsparte wiedzą, każdego dnia umożliwia dostarczanie metali niezbędnych dla zrównoważonego rozwoju świata.

KGHM Polska MIEDŹ z biegiem piastów 

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl