BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Lake Hill zaprasza!

2020-02-01 10:44:00

photo

 

Wspaniale położony Lake Hill Resort & SPA z najpiękniejszym widokiem na Karkonosze, rewelacyjną kuchnią i bardzo wygodnymi apartamentami zaprasza wszystkich, którzy szukają dobrej bazy podczas wypadów w Karkonosze i Góry Izerskie, także na narty biegowe do Jakuszyc i 44 Bieg Piastów.
 

Lake Hill Resort & SPA to świetny, czterogwiazdkowy hotel, idealny dla ludzi aktywnie spędzających wolny czas i ceniących komfort oraz personel na najwyższym poziomie. Odpoczniesz w stylowych apartamentach o powierzchni od 25 do 65 metrów kwadratowych, a Twoje podniebienie poczuje rozkosz próbując dań z restauracji a la carte. Po wycieczkach i treningach przeniesiesz się do krainy relaksu: na podgrzewany basen i zewnętrzne jacuzzi z cudownym widokiem na Karkonosze. 

A co wtedy, gdy pogoda nie dopisze? Nie ma problemu! Utrzymasz formę ćwicząc na doskonale wyposażonej sali fitness.  Lake Hill Resort & SPA jest przygotowane na każde warunki.
 

www.lakehill.pl
 

Już niedługo otwarcie Lake Hill2, to propozycja dla tych, którzy lubią designerskie wnętrze oraz kontakt z naturą. Zainwestuj w Lake Hill2 i kup apartament w systemie condo lub secound home.

 

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl