BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Interferie Sport Hotel Bornit Partnerem Letniego Biegu Piastów

2018-08-24 08:10:00

photo

Renomowany i bardzo przyjazny dla gości Interferie Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie jest Partnerem Letniego Biegu Piastów i Głównym Partnerem koncertu zespołu Me, Myself & I, na który zapraszamy w sobotę, 25 sierpnia, na godz. 14 w Jakuszycach.

Interferie Sport Hotel Bornit to jeden z hoteli należących do Interferie S.A., który wspiera nasze zawody po raz kolejny. Urządzaliśmy w nim biuro wydawania pakietów startowych na ostatni zimowy Bieg Piastów. Będą w nim wydawane także pakiety dla zawodników Letniego Biegu Piastów.

Przede wszystkim jednak to bardzo komfortowe miejsce wypoczynku dla ludzi uprawiających sport, z zapleczem sportowym i odnowy biologicznej. Hotel jest wspaniale położony zarówno w pobliżu pełnych uroku szlaków górskich, znakomicie nadających się do biegania, jak i centrum Szklarskiej Poręby.

Interferie Sport Hotel Bornit to także miejsce idealne dla rodzin z dziećmi, jak również organizacji konferencji, szkoleń oraz innych imprez firmowych, a przede wszystkim do organizacji zgrupowań dla sportowców.

Strona internetowa: Interferie Sport Hotel Bornit

Profil na facebooku: Interferie Sport Hotel Bornit

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl