BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Poltentowy księżyc oświetli Nocną Dzisiątkę

2017-02-22 17:29:00

photo
Nocna Dziesiątka to jedyny bieg w ramach Festiwalu Biegu Piastów rozgrywany w godzinach wieczornych (26.02. godz. 18:00). Odbywa się w niesamowitej scenerii, w blasku latarek-czołówek i izerskiego, słynnego „ciemnego nieba. Dla wielu jest to obowiązkowy punkt programu każdego Biegu Piastów!

 

W tym roku, magiczna Nocna Dziesiątka zyskała patrona. Jest nim nasz Partner, firma Poltent, która postara się, by ten wieczór zapisał się wspaniale w pamięci zawodników i kibiców, zarówno pod względem sportowym jak i wizualnym.

 

Poltent przygotuje na tę noc oprawę, która sprawi, że Polana Jakuszycka rozbłyśnie delikatnym światłem. Pomoże w tym podświetlany Księżyc, podświetlane słupki, które staną wzdłuż trasy oraz brama, pod którą zawodnicy będą spełniać swoje sportowe marzenia. Na Polanie stanie też stałociśnieniowy namiot Poltentu z linii VENTO® oraz ciekawe dodatki takie jak pufy i kostki, którymi będzie można zagrać w kółko i krzyżyk. Firma stawia na dobra zabawę i pozytywne emocje, których z pewnością nie zabraknie.

 

Więcej o projektach i produktach Poltent na www.poltent.pl oraz ww.ventotent.pl.

Facebooku, Instagramie i YouTubie.

#CreateYourBrand

 

 

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl