BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Ponad tysiąc zgłoszeń na Letni Bieg Piastów!

2017-07-18 14:03:00

photo
W ostatni weekend sierpnia Letni Bieg Piastów w bieganiu i nordic walking. Jak dotąd otrzymaliśmy ponad tysiąc zgłoszeń zawodników z Polski, Czech i Austrii. Sobotnią część zawodów uświetni swoim występem jeden z najlepszych biegaczy wśród artystów na świecie - znakomity raper MEZO!

To będzie piąta edycja Letniego Biegu Piastów, czwartego górskiego biegu górskiego w Polsce w ostatnim wydaniu prestiżowego rankingu portalu biegigorskie.pl. Zawody odbędą się w sobotę i niedzielę 26 i 27 sierpnia na Polanie Jakuszyckiej i trasach Gór Izerskich.

 

Największym zainteresowaniem cieszy się Jakuszycki Półmaraton (dystans ponad 21 km), na który zarejestrowało się 364 biegaczy. Jakuszycką Jedenastkę wybrało trzysta osób, a Jakuszycki Ultramaraton na 50 km - 239. Zapraszamy także do udziału w rekreacyjnym marszu nordic walking na 11 km oraz w biegach dzieci: Wyprawie Zuchów i Biegu Przedszkolaka. W sumie mamy już ponad tysiąc zgłoszeń! Ale jeszcze wiele miejsc na listach startowych pozostaje wolnych. Zapraszamy tym bardziej, że przygotowujemy bogaty i urozmaicony program towarzyszący. W sobotę uczestników półmaratonu i ultramaratonu zagrzewać będzie do boju, a niektórych także witać na mecie, raper MEZO. Zaprosiliśmy go dlatego, że świetnie czuje bieganie. Najlepiej świadczy o tym jego rewelacyjny rekord życiowy w maratonie: 2 godziny i 48 minut! Będzie też zumba, animacje dla dzieci i dorosłych, targi expo ze sprzętem sportowym, panele dyskusyjne, projekcja filmu i wiele innych atrakcji, o których będziemy jeszcze szczegółowo informować. Zachęcamy także do zaglądania na profil Letniego Biegu Piastów na portalu społecznościowym facebook, gdzie codziennie publikujemy informacje na temat LBP. Zapisy możliwe poprzez naszą stronę, jak również na datasport.pl (kliknij): Ultra i półmaraton Jedenastka Nordic walking Wyprawa Zucha Bieg Przedszkolaka Zapraszamy!

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl