BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Przyjaciel Biegu Piastów

2019-11-22 07:25:00

photo

BIEG PIASTÓW to nie tylko bieg!
To także - między innymi - spotkanie zawodników z mieszkańcami regionu. Bardzo nam zależy, by obie strony były z niego zadowolone. By przywitały się i pożegnały z uśmiechem.

Dlatego po raz kolejny - wraz z naszymi przyjaciółmi z promocji Szklarskiej Poręby - zapraszamy do akcji:
PRZYJACIEL BIEGU PIASTÓW

To program partnerski, w którym w zamian za przywileje dla biegaczy-zawodników 44 Biegu Piastów w 2020, przedsiębiorca szeroko rozumianej branży turystycznej otrzymuje reklamę działalności przez kanały informacyjne Biegu Piastów i Miasta Szklarska Poręba.

Organizator Festiwalu Narciarstwa Biegowego — 44. Biegu Piastów od 22 lutego do 1 marca 2020 r. zapewnia poza reklamą także oprawę wizualną w postaci odpowiednich gadżetów, które każdy uczestnik programu może umieścić w swoich wnętrzach (cukiernice na krówki, stojaki na materiały informacyjne, szyldy itp.).

Ponadto każdy z tysięcy zawodników zostanie poinformowany o tym, gdzie szukać PRZYJACIÓŁ BIEGU PIASTÓW — będą to bowiem punkty, w których otrzymają zniżki (min. 10% podstawowej ceny), specjalne oferty, rozszerzony pakiet usług itp.

Jeśli ten ciekawy, i powtarzany z powodzeniem od kilku lat program Was zaciekawił - prosimy o kontakt poprzez e-pocztę it@szklarskaporeba.pl lub telefon 757 547 740.

 

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl