BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Zawieszenie działalności ośrodka z powodu zagrożenia epidemią

2020-03-13 11:23:00

photo

Z powodu zagrożenia epidemiologicznego, na podstawie zaleceń służb sanitarnych i lekarzy, dotyczących konieczności maksymalnego ograniczenia osobistych kontaktów między ludźmi, postanowiliśmy zawiesić działalność ośrodka narciarskiego w Jakuszycach do odwołania.

 

W szczególności obawiamy się gromadzenia dużej liczby osób na naszym parkingu oraz w najpopularniejszych miejscach na trasach (początek Dolnego Duktu, Rozdroże pod Cichą Równią, Rozdroże pod Działem Izerskim, Orle).

Dlatego:

1. Nasze trasy nie będą ratrakowane.

2. Nasze biuro w kontenerze na parkingu będzie zamknięte, a jego pracownicy będą wykonywać swoje obowiązki w domach, prosimy kontaktować się z nimi pod adresem: biuro@bieg-piastow.pl.

3. W trosce o bezpieczeństwo osób, które w najbliższy weekend będą na naszych trasach, w sobotę i niedzielę będą jeszcze pełnione dyżury ratowników medycznych.

4. Rezygnujemy z pobierania opłat parkingowych, wymagającego osobistego kontaktu parkingowych i kierowców. Parkingi będą otwarte. Prosimy o wspieranie nas poprzez przekazywanie Stowarzyszeniu Bieg Piastów 1 procenta podatku w swoim rozliczeniu rocznym bądź poprzez przekazywanie dowolnych kwot jako darowizn. Szczegóły, jak to zrobić, poznacie tutaj: wsparcie

5. Przypominamy, że zaplanowany na 28 marca w Jakuszycach Charytatywny Bieg dla Maksa przełożyliśmy na inny termin. Nowy termin ustalimy, gdy organizacja zawodów z udziałem kilkuset osób nie będzie stwarzała zagrożenia epidemiologicznego.

 

Liczymy na Waszą wyrozumiałość i rozsądek. Tylko wspólnie, odpowiedzialnie i solidarnie możemy zmniejszyć skutki epidemii.

Najprawdopodobniej nasza decyzja oznacza koniec sezonu narciarskiego w Jakuszycach. Bardzo Wam dziękujemy za liczne przyjazdy na biegówki i spotkania. Jesteśmy pełni nadziei, że do rozpoczęcia kolejnego sezonu narciarskiego sytuacja się unormuje i znowu będzie można bezpiecznie spotkać się na biegówkach w naszym ośrodku.

 

Stowarzyszenie Bieg Piastów

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl