BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Ski Team Hybrid Tour 2018 - zapraszamy!

2018-09-11 14:30:00

photo

Czterdzieści miejsc na wyścig na dystansie MEGA na rowerach hybrydowych! Oczywiście w ramach Rowerowego Biegu Piastów. Z osobnymi zapisami, startem i klasyfikacją. Przede wszystkim jednak, ta część zawodów będzie mieć charakter rekreacyjny.

Zapisy rozpoczynamy dziś. Rower hybrydowy trzeba mieć swój, ale jeśli ktoś go nie ma, będzie mógł pożyczyć. W formularzu rejestracyjnym można zaznaczyć chęć wypożyczenia roweru hybrydowego. Uwaga: ilość rowerów hybrydowych do wypożyczenia jest ograniczona.

Co to za rower? "Gdy siła mięśni nóg to za mało, wesprzyj się elektrycznym napędem! Rowery hybrydowe z naszej oferty pozwalają na jazdę z wykorzystaniem niewielkiego silnika. To nieoceniona pomoc podczas długich wypraw, czy przy codziennych dojazdach do pracy. W ofercie dostępne są modele z różnymi modelami akumulatorów, co pozwala na dostosowanie do własnych potrzeb, umiejętności. Posiadają wysokiej klasy osprzęt, pozwalający na bezpieczną jazdę w każdych warunkach" - czytamy na stronie Sponsora Technicznego Rowerowego Biegu Piastów.

Więcej: https://skiteam.pl/1054-rowery-elektryczne---hybrydowe

http://cube.pl/

Zapraszamy do udziału! ZAPISY NA SKI TEAM HYBRID TOUR 2018

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl