BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Bieg dla Kobiet i Mężczyzn

dni

Godz.

Minut

Sekund

Rycki Edam Partnerem 42. Biegu Piastów

Z przyjemnością informujemy, że do grona Partnerów 42 Biegu Piastów dołączyła marka Rycki Edam.


Rycki Edam, Smak Tradycji i Jakości

Rycki Edam to ser żółty, dojrzewający, typu holen­dersko-szwajcarskiego, który cieszy się dużą popularnością i uznaniem wśród konsumentów. Ser ten obecny jest w diecie Polaków, zarówno w dużych miastach, jak i w mniejszych miejscowościach.

Co przyczynia się do tego, że klienci sięgają po Rycki Edam?
 

Odpowiedzi należy doszukiwać się nie tylko w walorach smakowych Ryckiego Edamu, ale także w jego tradycyjnym składzie i kilkudziesięcioletniej metodzie wytwarzania. Ponadto posiada szczególną jakość oraz reputację odróżniającą go od produktów należących do tej samej kategorii.
 

Rycki Edam nie zawiera konserwantów, a do jego produkcji używa się mleka od krów z okolicznych gospodarstw, w których są karmione paszami bez GMO.
 

Potwierdzeniem wyjątkowych cech Ryckiego Edamu jest przyznanie certyfikatu Jakość Tradycja. Znak umieszczony na opakowaniach sera jest gwarancją jakości i zachowania tradycyjnej receptury.

Żółty ser to doskonałe źródło wapnia tak potrzebnego w diecie każdego człowieka, a Rycki Edam zawiera go aż 976mg w 100 g produktu.
 

Ser Rycki Edam dostępny jest w trzech wariantach: bloku oraz plastrach i kostkach, wyróżniających się białą szatą graficzną.
 

Rycki Edam to gwarancja dobrego wyboru. http://www.smryki.pl/pl/products/rycki-edam-w-plastrach/

 

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl