BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Team Bieg Piastów startował!

2017-06-20 13:32:00

photo
Ponieważ sport to nasza pasja, nie tylko organizujemy zawody, ale i sami w nich startujemy. Aby przy okazji promować Bieg Piastów, stworzyliśmy drużynę pod nazwą Team Bieg Piastów. W miniony weekend braliśmy udział w dwóch imprezach: półmaratonie we Wrocławiu i maratonie w Chinach. Obie ukończyliśmy w doskonałych humorach i niezłej formie.

Start w 5. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonie to także efekt naszej współpracy z jego organizatorami przy okazji Korony Maratonów Dolnego Śląska. W stolicy regionu zawitaliśmy w siedmioosobowym składzie, a naszym celem - oprócz biegu - była promocja imprez organizowanych przez Stowarzyszenie Bieg Piastów i Szklarską Porębę. Nasze wspólne stoisko na wystawie Expo towarzyszącej półmaratonowi cieszyło się sporym zainteresowaniem.
 

Sam bieg nocą przez wspaniały, rozświetlony Wrocław, z metą na stadionie, był niezapomnianym przeżyciem w gronie niemal dziesięciu tysięcy startujących. Cała nasza ekipa dzielnie zmierzała do mety, a najlepszy czas (1:34:44) osiągnął Bartosz Podkański, który na wielu naszych zawodach dbał o to, by za metą czekały na biegacze smaczne posiłki. W półmaratonie brali udział także, odpowiedzialna za dekoracje najlepszych w Biegu Piastów, Marta Lipnicka (1:41:46), jak również Mariusz Indyk (1:53:24) oraz Michał Kryla (2:05:07) i Ewa Wiśniewska (2:00:32) z biura wydawania numerów startowych. Nocny Wrocław pozanli w biegu także marketingowiec i specjalista od akcji społecznych Bogusław Godlewski (2:00:26) oraz Joanna Grzeszczak (2:00:35), która zajmuje się m.in. tym, by cykliści zachwycili się nową trasą Rowerowego Biegu Piastów.

Odpowiedzialny za obsługę medialną Biegu Piastów Leszek Kosiorowski brał udział w minioną niedzielę w terenowo-górskim Changchun Jungyetan Forest Marathonie w Chinach, gdzie reprezentował Bieg Piastów na corocznej konferencji Światowej Ligi Narciarskich Biegów Długich Worldloppet. Ukończył maraton w czasie 5:07:22. Na zdęciu Leszek z maratończykami, którzy reprezentowali na kongresie Worldloppet bieg islandzki. Wkrótce reprezentanci Teamu Biegu Piastów wystartują w kolejnych zawodach. Rozpoznacie nas po koszulkach z logo Biegu Piastów i naszymi imionami.

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl