BP Piastów Jakuszyce - jeden z najbardziej znanych Biegów Górskich w Polsce...

Wreszcie wyszło słońce

2019-01-19 08:54:00

photo
Witajcie w piękny poranek!
Bez opadów i wiatru, wypogadza się, zanosi się na piękny dzień. Temperatura od - 10 do -13. Ratrak przejechał już Jeleniogórską i Czekoladę. Przed nim TV Polonia i trasy bliżej Szklarskiej Poręby. Aktualizowana mapka on-line: trasy

Możliwe wejścia na nasze trasy nie tylko w Jakuszycach, ale także z parkingu i przystanku kolejowego Szklarska Poręba Huta. Kolejne dojście od schroniska U Rumcajsa na Białej Dolinie do Ścierniska (śladem przygotowywanym skuterem śnieżnym). Można też pojechać pociągiem do Harrachova i podejść 600 metrów od stacji kolejowej do naszej trasy wokół Koziego Grzbietu.

Polecamy dojazd pociągiem. Rozkład: KOLEJ
Jeśli jedziecie samochodem, im wcześniej, tym większa szansa na uniknięcie korków i miejsce na parkingu.

Saneczkarzy zapraszamy na górkę na Polanie Maliszewskiego, gdzie jest teren wydzielony i osiatkowany specjalnie dla Was. Pieszych prosimy, by nie niszczyli narciarskich tras biegowych, a jeśli chcą dotrzeć na Orle, niech wybiorą trasę Spacerową, a nie przez Samolot, gdzie narciarze zjeżdżają. Proszę nie chodzić też bez nart po Górnym Dukcie, bo po nim też się szybko zjeżdża. Narciarzy biegających łyżwą prosimy o unikanie spacerówki na Orle.

Zdjęcia z dzisiejszego poranka od Roberta Dyjaka.
Dobrego dnia wszystkim!

KONTAKT

Stowarzyszenie Bieg Piastów ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl


Polityka prywatności

map
design by : LEMONPIXEL.pl