Letni i Rowerowy Bieg Piastów – zapisy od 1 czerwca!

Zapisy na 9 Letni Bieg Piastów oraz na 7 Rowerowy Bieg Piastów rozpoczną się 1 czerwca, a nie 1 maja 2021 roku. Zmiana jest spowodowana obostrzeniami antycovidowymi, które aktualnie nakładają na organizatorów zawodów sportowych różne ograniczenia. Sytuacja prawna może się jednak zmienić, więc postanowiliśmy rozpocząć zapisy i przygotowanie regulaminów obu zawodów o miesiąc później.

Tak czy inaczej zapewniamy, że zarówno 9 Letni Bieg Piastów, jak i 7 Rowerowy Bieg Piastów, odbędą się. Pytanie tylko, w jakiej formie - czy tradycyjnego biegu (wyścigu) ze startu wspólnego, czy ze startu falowego z dłuższymi przerwami pomiędzy falami (jak rok temu), czy też w formie biegów indywidualnych. Mamy nadzieję, że poprawiająca się sytuacja pandemiczna pozwoli nam rozegrać zawody w tradycyjny sposób.

Na naszej stronie są już mapki zawodów dla poszczególnych dystansów. Wymagają jeszcze zatwierdzenia przez Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska we Wrocławiu oraz Nadleśnictwo Szklarska Poręba. Nie można wykluczyć zmian.

9 Letni Bieg Piastów odbędzie się 28 i 29 sierpnia, a 7 Rowerowy Bieg Piastów - 25 września 2021 roku.

KONTAKT

Bieg Piastów

ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl

KRS 0000102760

map
design by : LEMONPIXEL.pl