Upalna, piękna wycieczka do Chatki Górzystów

Było gorąco, ale pieknie! Wycieczka biegowa do Chatki Górzystów udała się wspaniale. Uczestniczyło w niej 17 osób - zarówno stali bywalcy, na naszych zawodach i rekonesansach, jak i debiutanci.

Zaczęliśmy o godz. 10, gdy na szlakach nie było jeszcze dużego ruchu. Dolnym Duktem pobiegliśmy z Jakuszyc przez Rozdroże pod Cichą Równią do niebieskiego szlaku z drewnianymi podestami. Biegnąc po nich w cieniu w dół, nieco odsapnęliśmy. Potem przebiliśmy się do żółtego szlaku do Chatki Górzystów, również pełnego uroku.

Pod Chatką odpoczynek i oczekiwanie na wolniejszych uczestników. Wspólne zdjęcie i bieg przez Halę Izerską nad Izerę. Tu kolejna przerwa na odpoczynek w rzece. Cóż za rozkosz! Nasze nogi, po kilku minutach regeneracji w chłodnej wodzie, dzielnie poniosły nas na Orle, z którego podbiegliśmy i podeszliśmy na Samolot. Ostatnim akcentem wycieczki był szalony zbieg do Jakuszyc. 

Trasa miała nieco ponad 17 km,  była urozmaicona, bardzo ładna pod względem przyrodniczym i krajobrazowym. Bardzo dziękujemy wszystkim za udział. Przypomnijmy, że wycieczka była w programie inauguracji lata w Szklarskiej Porębie pod hasłem: "3...5...7...Lato Start".

Zapraszamy na kolejną wycieczkę biegową z Biegiem Piastów - Rekon ULTRA! 4 lipca o godz. 10:00. Początek na Zakręcie Śmierci w Szklarskiej Porębie. Dystans: około 28 km.

KONTAKT

Bieg Piastów

ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl

KRS 0000102760

map
design by : LEMONPIXEL.pl