Rowerowy Bieg Piastów. Zawsze warto tu być!

Ponad 30 pracowników PKO Banku Polskiego wzięło udział w rowerowych zawodach rozgrywanych na wymagających trasach Gór Izerskich. Team PKO Banku Polskiego, na liczącym 60 km dystansie, w klasyfikacji drużyn biznesowych, zajął trzecie miejsce. Choć kosztowało to drużynę sporo wysiłku, nie zatarło pozytywnych wrażeń i radości z sukcesu a wręcz wzmogło wyczekiwanie kolejnej imprezy z tego cyklu.


Popularność Rowerowego Biegu Piastów rośnie z roku na rok. Jego uczestnicy, już po zakończeniu rajdu, planują start w kolejnym. Zapowiada to także Grzegorz Wróbel, pracownik oddziału PKO Banku Polskiego w Legionowie i członek kolarskiego teamu.

- To był mój pierwszy start w Rowerowym Biegu Piastów i już mogę śmiało stwierdzić, że te zawody stały się moimi ulubionymi. Do tej pory znałem tę imprezę tylko z opowieści koleżanek i kolegów, ale nie we wszystko wierzyłem. Teraz sam przekonałem się o tym, jak tam jest: o warunkach, trasie, organizacji wydarzenia, a wspaniała atmosfera i emocje stały się też moim udziałem. Już z niecierpliwością czekam na kolejny rok aby spróbować poprawić swój czas.


Podobnie zawody ocenia Bartosz Grabowicz, pracownik PKO Banku Polskiego z Warszawy.
- Jestem mega zadowolony z tegorocznego startu w Rowerowym Biegu Piastów. Już czwarty raz jechałem dystans GIGA i z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że nigdy mi się nie znudzi. Tu rowerzyści mają wszystko, czego potrzebują: pełne adrenaliny zjazdy, mocno kondycyjne podjazdy oraz coś na uciechę oka, czyli przepiękne karkonoskie krajobrazy. Wszystko to na super oznaczonej trasie, ze wspaniałym zaopatrzeniem w bufetach i naprawdę niesamowitą grupą wolontariuszy i kibiców. W tym roku mój czas przejazdu wyniósł 02:53:05, z jednej strony jest satysfakcja i zadowolenie, a z drugiej - mały niedosyt i myśl, że dam radę zejść niżej. To jest właśnie mój plan na przyszły rok.


Kolarze, bez względu na liczbę startów w Rowerowym Biegu Piastów, są zgodni co do tego, że każdorazowo panuje na nich doskonała atmosfera.
- Tu zawsze jest super klimat. Tworzą go ludzie w różnym wieku i o różnym poziomie wytrenowania, których łączy wspólna pasja. Bardzo lubię tu przyjeżdżać. Dla mnie udział w tych zawodach jest zwieńczeniem sezonu rowerowego oraz okazją do spotkania się w licznym gronie zapaleńców kolarstwa górskiego z teamu PKO Banku Polskiego z całego kraju - mówi Bartosz Wacławski, pracownik PKO Banku Polskiego w Warszawie, który w tym roku na dystansie GIGA uzyskał znakomity czas 2:52:41. - Wynik w tym roku jest motywacją do częstszych dojazdów rowerem do pracy. Mam nadzieję że w przyszłym roku będę mógł znów pojawić się w Jakuszycach – dodaje.


Również Edyta Tararuj, dyrektor Biura Rozwoju Produktów w PKO Banku Polskim, zadowolona z zawodów zapowiada start w przyszłym roku. - W tegorocznej edycji wszystko oceniam na plus. Organizację, przygotowanie trasy GIGA, którą pokonałam i oczywiście atmosferę. Już czekam na przyszłoroczny start.

KONTAKT

Bieg Piastów

ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl

KRS 0000102760

map
design by : LEMONPIXEL.pl