Brubeck – polska marka, wysoka jakość dla każdego

Idealnie wygodne, przeznaczone dla ludzi w każdym wieku, znakomicie sprawdzające się podczas różnych aktywności od biegania (na nartach i bez nich), poprzez rower, wycieczki górskie, po jazdę na motocyklu. Takie są ubrania sportowe marki Brubeck – Partnera Technicznego 46 Biegu Piastów – Festiwalu Narciarstwa Biegowego.

Idealne ubrania sportowe to takie, które nie dają powodu, by o nich myśleć podczas treningów, zawodów czy wycieczek. Pasują tak dobrze, że są jak druga skóra. Nie uwierają, nie obcierają. Można skupić się wyłącznie na biegu, nartach, jeździe na rowerze czy motocyklu. Możemy rozkoszować się otaczającą nas przyrodą, analizować trasę, czy też swoje szanse na tle rywali.

Dla kogoś, kto uprawia sport wyczynowo czy amatorsko, to oczywiste. Naturalna wydaje się też produkcja takich strojów. Gdy jednak zajrzeliśmy za kulisy Brubecka, dzięki rozmowie z dyrektorem zarządzającym marki Brubeck Dominikiem Kosuniem, zdaliśmy sobie sprawę, jak wielkie i bardzo złożone jest to przedsięwzięcie. Szczególnie, gdy wszystko robi się własnymi siłami, bez podwykonawców w innych częściach kraju czy świata. Daje to jednak gwarancję pełnej kreacji i kontroli produkcji. Dzięki temu cały proces powstawania strojów jest spójny, a efekt zgodny z planem, czyli znakomity. To najlepsza gwaranacja jakości, za którą płacą klienci.

- Sami wszystko wymyślamy, projektujemy, testujemy, produkujemy, sprzedajemy – tłumaczy Dominik Kosuń.


Brubeck jest marką, która mozolną, ale przemyślaną pracą, krok po kroku, przez wiele lat, wspinała się na szczyt jakości i pozycję lidera swojego sektora. Jej ubrania powstają niemal w całości dzięki zaawansowanej technologii maszyn dziewiarskich i wymagają jedynie drobnych zabiegów wykończeniowych. Elastyczność, dopasowanie do ciała, a co za tym idzie, również funkcjonalność takiej bielizny jest nieporównywalnie lepsza od produktów powstających w tradycyjny sposób. Cały proces produkcyjny odbywa się w mieście o długiej historii związanej z przemysłem tekstylnym i dziewiarskim, czyli w Zduńskiej Woli.

Brubeck jest od początku do końca polską marką: od powstania firmy na początku XX wieku do dziś nic się w tym względzie nie zmieniło. Standardy jakości, jakie przyjął Brubeck, wykluczają tanią produkcję, jej każdy etap składa się z wielu decyzji bardzo istotnych dla efektu końcowego.

By klient mógł wziąć strój do ręki w sklepie i przymierzyć, potrzeba sztabu ludzi, od projektantów, technologów, operatorów maszyn dziewiarskich, osób odpowiedzialnych za konfekcjonowanie, magazynierów, grafików, marketerów, przedstawicieli handlowych. Jeśli przełożymy to na skalę oferty Brubecka, łatwo sobie wyobrazić, że wszystkich pracowników marki jest kilkuset.Dzięki nim Brubeck ma najszerszą ofertę produktów termoaktywnych, od podstawowej warstwy typowo funkcyjnej bielizny, przez kolejne warstwy odzieży, które można dobierać i łączyć w zależności od aktywności fizycznej, którą zamierzamy uprawiać oraz od warunków zewnętrznych, na które chcemy się przygotować. Klient znajdzie pełny zestaw termoaktywnej bielizny codziennej, outdoorowej, sportowej, a nawet ochronnej, bez względu na porę roku i wynikające z niej warunki atmosferyczne.

Brubeck jest weryfikowany nie tylko przez klientów indywidualnych, ale też przez współpracę z profesjonalnym i masowym sportem, osiągając na tym polu sukcesy, wspierając i sponsorując wybitne osiągnięcia i wydarzenia wspaniałe w skali całego kraju. Partnerzy i ambasadorzy marki to prawdziwi ludzie, którzy - tak jak Brubeck – długo i rzetelnie pracują na sukces. Nie są wyłącznie postaciami medialnymi, które nadają marce rozgłosu.
Na swój sukces przez wiele pracował także Bieg Piastów. Jak ocenił w rozmowie z nami dyrektor Dominik Kosuń, Bieg Piastów w świecie sportu to marka sama w sobie, a Brubeck starał się o współpracę z nami wiele lat temu. Narzucała się ona sama – Bieg Piastów to przecież przede wszystkim aktywność zimowa, w której przydaje się bielizna termoaktywna – domena Brubecka.

Zaczęliśmy od współpracy zimą, ale szybko rozszerzyliśmy ją na lato i jesień, czyli na Letni Bieg Piastów i Rowerowy Bieg Piastów. Dziś, po kilku latach razem, można powiedzieć, że Brubeck znalazł sobie stałe miejsce w krajobrazie Polany Jakuszyckiej – matecznika Biegu Piastów.

KONTAKT

Bieg Piastów

ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl

KRS 0000102760

map
design by : LEMONPIXEL.pl