Rekon trasy ultra 21 lipca

Zapraszamy na rekonesans sporej części (około 28 km) trasy Jakuszyckiego Ultramaratonu - 12 KGHM Letniego Biegu Piastów.
Rekon odbędzie się w niedzielę, 21 lipca. Zbiórka o godz. 10:00 na parkingu przy Zakręcie Śmierci.


Cała trasa Jakuszyckiego Ultramaratonu ma prawie 50 km. Jej pierwszą część (około 22 km) można poznać 30 czerwca w trakcie rekonesansu trasy Jakuszyckiego Półmaratonu (trasa połówki pokrywa się z częścią trasy ULTRA).

Z Zakrętu Śmierci pobiegniemy przez Rozdroże pod Wysokim Kamieniem i Zimową PKO Banku Polskiego na trasy o nazwach Woda Mineralna i Bez Łaski. Potem przez Rozdroże pod Cichą Równią dotrzemy do Jagnięcego Jaru, z którego pobiegniemy na Rozdroże pod Kopą i Rozdroże Izerskie.

Później czekać nas będzie techniczny odcinek pod górę do Rozdroża pod Zwaliskiem, a na deser Wysoki Kamień i zbieg na Zakręt Śmierci.
Trasa rekonu jest bardzo urozmaicona i atrakcyjna krajoznawczo. Pogoda biegowa zamówiona! 

Jak zawsze na naszych rekonach nie ma żadnych zapisów, opłat, rejestracji ani innych formalności. To wydarzenie treningowo-turystyczne, a nie zawody. Tempo dowolne, ale zwykle główna grupa czeka na wolniejszych, by nikt się nie zgubił ani nie czuł się opuszczony i samotny.

Rekonesans jest otwarty dla wszystkich. Mile widziane będą także te osoby, które nie planują startu w 12 KGHM Letnim Biegu Piastów. Przypomnijmy, że odbędzie się w ostatni weekend sierpnia (24-25). Zapisy są otwarte.

ZAPRASZAMY!

KONTAKT

Bieg Piastów

ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl

KRS 0000102760

map
design by : LEMONPIXEL.pl