Dwa Szlemy dla załogi KGHM

Wracamy z drugą edycją akcji „Jakuszycki Szlem KGHM” – pierwszą z sukcesem, kończąc minimum dwie konkurencje, ukończyło 10 pracowników naszego Sponsora Głównego. Liczymy, że na udział w kolejnej zdecyduje się znacznie więcej osób, bo sport to zdrowie. Jako pierwsi na starcie staną kolarze górscy ściągający się w reprezentacji KGHM Polska Miedź S.A.

Podczas 8 Rowerowego Biegu Piastów na trasach zobaczymy czterdziestoosobowy team miedziowych. „Jakuszycki Szlem KGHM” to rywalizacja dedykowana pracownikom spółki. Co zrobić by wziąć udział w rywalizacji? Nic prostszego - ukończyć dwie lub trzy rywalizacje organizowane przez Bieg Piastów. Miksować można dowolnie rower i bieg, narty i bieg, bądź rower i narty, a najlepiej stanąć na starcie wszystkich trzech rywalizacji. Każda osoba, która spełni powyższe, podczas 11 Letniego Biegu Piastów w 2023 roku otrzymam pamiątkową statuetkę. Zapraszamy do zabawy i aktywnego spędzania czasu wolnego w Szklarskiej Porębie – Jakuszycach.


„3,2,1Rodzinny Szlem KGHM” – to kolejny powód by wspólnie odwiedzić Szklarską Porębę – Jakuszyce.
Zapraszamy do udziału w nim pracowników KGHM Polska Miedź S.A. wraz ze swoimi najbliższymi. Co należy zrobić by wziąć w nim udział, wystarczy namówić i zabrać ze sobą na start na 8 Rowerowy Bieg Piastów, 47 Bieg Piastów bądź 11 Letni Bieg Piastów kogoś ze swojej rodziny. Co dalej, pokonajcie wybrane dystanse, w minimum dwóch zawodach, oraz zgłoście swój udział w rywalizacji wysyłając swoje zgłoszenie wraz z pamiątkowym, rodzinnym, zdjęciem z medalami, zrobionym w Jakuszycach, na adres szlemkghm@bieg-piastow.pl . Wszystkie rodziny, z potwierdzonym stopniem pokrewieństwa, które ukończą rywalizację nagrodzimy podczas 11 Letniego Biegu Piastów.


--

KONTAKT

Bieg Piastów

ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl

KRS 0000102760

map
design by : LEMONPIXEL.pl