Dziękujemy Jeleniej Górze!

Nie ma to jak dobra współpraca! Prezes Stowarzyszenia Bieg Piastów Maciej Pawłowski podziękował Miastu Jelenia Góra za pomoc w organizacji tegorocznej edycji kultowego biegu narciarskiego. W imieniu Jeleniej Góry podziękowania przyjął jej prezydent Jerzy Łużniak. 

Przypomnijmy, że Jelenia Góra była oficjalnym partnerem 46. Biegu Piastów. Jej urzędnicy pomagali w promocji imprezy a także obstawili punkt żywieniowy na trasie.

Związki Jeleniej Góry z Biegiem Piastów są bardzo silne od wielu lat. Przede wszystkim za sprawą bardzo licznych zawodników. W tym roku na Bieg Piastów napłynęło aż 277 zgłoszeń jeleniogórzan. Tak jest od lat. Jeleniogórzanie bardzo licznie korzystają z narciarskich tras biegowych Biegu Piastów. Co weekend z Jeleniej Góry do Jakuszyc jeździ owiany legendą "Wesoły Autobus", który od prawie pół wieku wozi biegaczy narciarskich. W Jeleniej Górze mieszka twórca i wieloletni komandor oraz prezes Biegu Piastów Julian Gozdowski, jak również tegroczni zwycięzcy Biegu Piastów na 4 dystansach: bracia Michał i Piotr Skowronowie.

Jednym słowem: Jelenia Góra i jeleniogórzanie są częścią tożsamości Biegu Piastów. Dziękujemy bardzo za Waszą aktywność i wsparcie!

Na zdjęciu: z lewej prezes Biegu Piastów Maciej Pawłowski, z prawej prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak. 
 

KONTAKT

Bieg Piastów

ul. Jakuszyce 8

58-580 Szklarska Poręba

Tel.: 75 717 33 38

biuro@bieg-piastow.pl

zawodnicy@bieg-piastow.pl

KRS 0000102760

map
design by : LEMONPIXEL.pl